Naď: Nemôžem povedať, že SNS na ministerstve kradla, zažalovali by ma
32:16
Podcast: Rozhovory ZKH

Naď: Nemôžem povedať, že SNS na ministerstve kradla, zažalovali by ma

14.06.2020
"Keď konali tak, ako konali, tak keby kradli, konali by rovnako," hovorí minister obrany Jaroslav Naď na otázku, či na ministerstve obrany SNS kradlo. "Keby som vám teraz povedal áno, tak okamžite na mňa podajú žalobu a musím to dokazovať," dodáva."Prekvapilo ma, že to bolo horšie, ako som si myslel. Nečakal som nič pozitívne, ale čo ma prekvapilo, bolo, že mnoho vecí aj s trestnoprávnym vyvodením rôzne organizácie v rezorte vedeli, informovali o tom vedenie rezortu a nešlo to ďalej. Už aj samotní zamestnanci sa búrili. Písali v zmysle zákona o whistlebloweroch podania na ministra, že sme tu a toto vieme, toto sú dôkazy a riešte to. Napriek tomu sa v tom nepokračovalo. Bez toho, aby som urobil jeden podpis, zrazu zmenou vlády tie úrady začali spolupracovať aj s políciou," popisuje Jaroslav Naď to, čo našiel na ministerstve obrany.Ako to vyzerá s rozpočtom v obrane? Kúpime od Spojených štátov ďalšie vrtuľníky? A prečo vo funkcii zostáva náčelník generálneho štábu, ktorého dlhodobo Naď v opozícii kritizoval?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom obrany Jaroslavom Naďom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.