Podcast: Rozhovory ZKH

Stančík z OĽANO: Na Facebooku by som komunikoval inak ako premiér Matovič

28.07.2020
"Z tých malých vecí by som zakázal plastové fľaše a hŕbu papierov. Keď si otvorím skrinku, tak tam mám hŕbu papierov, čo mi prišla už na mail. Predsalen, sme parlament, mohli by sme byť ekologickejší. Z tých iných vecí by som prijal vecnejšiu debatu," hovorí jeden z najmladších poslancov v parlamente Andrej Stančík z OĽANO.   "Ja by som tak zo summitu neinformoval. On má štýl iný, osobnejší, chlebíky, reďkovky, niekomu to príde fajn, niekomu nie. Ja by som to asi robil inak, ale nie je to pre mňa podstatná vec. Podstatné je, či na tom summite robil svoju prácu," hovorí poslanec Stančík.   Ako funguje ako liberál v konzervatívnom poslaneckom klube OĽANO? A aký priestor má vôbec na svoje liberálne nápady a ich presadenie? Je vôbec pripravený byť poslancom, keďže to sám nečakal.   Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom z OĽANO Andrejom Stančíkom.  

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK