Podcast: Rozhovory ZKH

Mikloš: Premiér nemôže mikromanažovať, lebo rieši všetko a nevyrieši nič

09.04.2020
"Po Veľkej noci by sme sa mali vrátiť k režimu, v ktorom sme boli pred tým, a koncom apríla a začiatkom mája by sme mali ekonomiku začať uvoľňovať," hovorí ekonóm a bývalý minister financií Ivan Mikloš.Novej vláde radí, aby bola v komunikácii zdržanlivejšia, najprv sa dohodla za zatvorenými dverami a neposielala si odkazy."Zdá sa, že je tu aj riziko mikromanažmentu Igora Matoviča. Premiér nemôže mikromanažovať, lebo rieši všetko a nevyrieši nič," radí Ivan Mikloš novej vláde.Kedy by sme mali začať uvoľňovať opatrenia, ktoré paralyzujú ekonomiku? Aké opatrenia ešte musí vláda urobiť? A aká veľká ekonomická kríza nás čaká po zvládnutí pandémie?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s exministrom financií Ivanom Miklošom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK