Raši: Minister Krajčí pôsobí ako zbitý človek bez energie. Treba ho vymeniť
28:00
Podcast: Rozhovory ZKH

Raši: Minister Krajčí pôsobí ako zbitý človek bez energie. Treba ho vymeniť

11.03.2021

"Keď sám minister skonštatuje, že je bezmocný, ťažko môže niečo riadiť. Už aj keby pri všetkej snahe mal niekto takéto výsledky tak by mal byť vymenený. Liečba pandémia je stelesnená na dvoch ľudí, to je minister Krajčí a premiér Matovič. Odchod ministra Krajčího by nebol len o tom, že by tam prišiel niekto, kto by to zvládal lepšie, ale že by sa mohla začať vracať dôvera ľudí. Minister Krajčí naozaj pôsobí ako zbitý človek bez energie, zúfalý a bezmocný," hovorí podpredseda Hlasu Richard Raši.

"Keď sme najhorší, tak najhorší výsledok zmeny ministra Krajčího je, že sa to nezlepší. Ale keby tam naozaj dali manažéra, epidemiológa, alebo niekoho, kto udá jasný smer, predvídateľnosť rozhodnutí, a bude aj rešpektovaný, tak by ten výsledok mohol byť len pozitívny. Minister keď je bezmocný, tak tú beznádej rozdá aj medzi ľudí," dodáva exminister.

"Pre nás sú to stále kotlebovci, ja si to neviem predstaviť. Vylúčili sme zo spolupráce ĽSNS, Republiku, ja osobne nechcem nikoho vylučovať, ale spoluprácu s osobu Igora Matoviča si ja osobne neviem predstaviť, ani keby malo OĽaNO hocikoľko percent," hovorí Raši o tom s kým je vlastne v budúcnosti Hlas ochotný vládnuť.

Aké má riešenia strana Hlas? A odporúča svojim voličom očkovať sa Sputnikom? A aký je rozdiel medzi Smerom a Hlasom?

Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s podpredsedom Hlasu a poslancom Richardom Rašim.

– 

Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.