Podcast: Rozhovory ZKH

Vašečka: Predložím zákaz interrupcií, uvidíme v akej forme

17.05.2020
"Predložím zákaz interrupcií, uvidíme v akej forme. Moja ideálna predstava je, aby sa interrupcie nediali. Prídu mi najviac problematické potraty na žiadosť, ktoré nemajú vážny dôvod, alebo je to len socio-ekonomický dôvod," hovorí poslanec z Kresťanskej únie Richard Vašečka."S kotlebovcami rokovať nebudeme, ale nemôžeme im zabrániť, že za zákon zahlasujú," dodáva."Nemám vnútri pocit, že by sme to teraz chceli ukázať liberálom a všetko si presadili. Mám vnútorné presvedčenie, že je treba podporovať rodinu a ochrániť nenarodené deti, ale nie akýmkoľvek spôsobom," hovorí poslanec OĽANO Richard Vašečka.Prečo nehlasoval za správu ombudsmanky Patakyovej? Podporil by právne úpravy, ktoré by bez registrovaných partnerstiev uľahčilo život LGBTI komunite? Prečo sa nemôže niekto smiať ministrovi Krajčímu? A keď hovorí o slobode náboženského vyznania, dovolil by postaviť na Slovensku mešitu?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom Kresťanskej únie Richardom Vašečkom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK