Podcast: Rozhovory ZKH

Duel Záborskej a Cigánikovej: Ako sa zmení zákon o interrupciách?

11.07.2020
Parlament rokuje o štyroch návrhoch na sprísnenie interrupcií. "Máme tu koronakrízu, ekonomika je na kolenách a my v parlamente šikanujeme ženy," hovorí Janka Cigániková z SaS. "Nejde o šikanu, ale pomoc ženám v núdzi," reaguje Anna Záborská z OĽaNO, ktorá predkladá jeden z návrhov.Ako sa zmení zákon o interrupciách? Pomôže ženám, ako hovorí Anna Záborská, alebo ich naopak štát ide šikanovať, ako tvrdí Janka Cigániková? Čo všetko sa zmení pre ženy, ktoré budú chcieť podstúpiť interrupciu?Vypočujte si duel Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslankyňami Annou Záborskou a Jankou Cigánikovou.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK