Minister dopravy Doležal: Kedy bude diaľnica do Košíc? Naozaj neviem
30:03
Podcast: Rozhovory ZKH

Minister dopravy Doležal: Kedy bude diaľnica do Košíc? Naozaj neviem

04.04.2020
"Mám ambíciu predložiť ústavný zákon, ktorý by pomenoval stavby strategického významu. Budeme to musieť nastaviť pozorne, aby sa nezneužíval, ale keď 5 a pol milióna ľudí čaká na 30 kilometrový úsek, musíme to urýchliť," hovorí nový minister dopravy Andrej Doležal o dostavbe diaľnice do Košíc.Určiť by v ňom napríklad chcel to, že v konkrétnej veci by sa bolo možno odvolať len raz, aby neboli prieťahy.Kedy bude diaľnica do Košíc? Ako bude riešiť mýtny systém s firmou Skytoll? A stihne sa tunel Višňové dostavať z eurofondov? Vyvodí zodpovednosť voči štátnej tajomníčke Brunckovej, ak sa ukáže, že nesprávne zapísala firmu oligarchu?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom dopravy za Sme rodina Andrejom Doležalom z 2. apríla.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.