Podcast: Rozhovory ZKH

Peter Pčolinský: Žiadne kompromitujúce fotky Pellegriniho nemám

13.05.2020
"Nemám žiadne fotky Pellegriniho. V roku 2017 mi zaslal Ivan Kartinec fotografiu na ktorej boli dvaja chlapi a tvrdil, že jeden z nich je politik Smeru. Nevenoval som tomu pozornosť, lebo na tej fotke boli len siluety a nedalo sa na nej rozoznať nič," hovorí o Kočnerových SMS-kách, že bratia Pčolinskí majú kompromateriál na expremiéra, poslanec za Sme rodina Peter Pčolinský."S Danielom Lipšicom na generálnej prokuratúre by som problém nemal," hovorí o voľbe generálneho prokurátora, ktorá čaká parlament už čoskoro. "Musí tam byť hlavne niekto, kto má gule," dodáva Pčolinský.Ako funguje koalícia? S kým sa mu spolupracuje v parlamente najlepšie? A kto bude generálny prokurátor?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom za Sme rodina Petrom Pčolinským. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK