Šéfredaktor Bárdy: Som presvedčený, že vraždu si objednal Kočner
22:46
Podcast: Rozhovory ZKH

Šéfredaktor Bárdy: Som presvedčený, že vraždu si objednal Kočner

06.09.2020
"Priamo po vynesení rozsudku, že Kočner a Zsuzsová sú neviní, bol to pre mňa šok, obrovské sklamanie a strašný pocit frustrácie a hnev. Zo siene som odišiel, ani som si nevypočul odôvodnenie," hovorí šéfredaktor Aktuality.sk Peter Bárdy. "Nikto iný ako Kočner mi z toho nevychádza ako objednávateľ vraždy. Ján Kuciak bol jediným protivníkom Mariana Kočnera. Bolo to obdobie, keď mal pod palcom sudcov, políciu, keď išiel do podvodných machinácií za milióny eur. On si bol 100 percentne istý, že mu všetky veci vyjdú. To sú desiatky miliónov eur, ktoré Jano Kuciak svojou prácou zabránil, aby sa dostali ku Kočnerovi," hovorí Peter Bárdy o tom, že nepochybuje, že Kočner bol objednávateľom vraždy. "Ja si myslím, že všetci traja členovia senátu mohli byť presvedčení o tom, že Kočner so Zsuzsovou si objednali Janovu vraždu, akurát pre dvoch z nich na to neboli dostatočné dôkazy. Akceptujem ten rozsudok a pozerám sa na to pohľadom príčetného človeka, nie pohľadom rozzúreného aktivistu, ktorý chce dnes burcovať," dodáva šéfredaktor Aktualít k rozsudku súdu.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.