Veronika Remišová: Za chaos je zodpovedný premiér Matovič
27:55
Podcast: Rozhovory ZKH

Veronika Remišová: Za chaos je zodpovedný premiér Matovič

10.02.2021

"Mňa to mrzí, lebo my tie hádky nevyvolávame. Ľudí podľa preferencie zaujíma viac konflikt, lenže ten občanom nič neprináša. Dlhodobá konflikt medzi SaS a Oľano priniesol občanom veľkú nulu. Absolútne sa nič nezlepšilo . Vďaka konfliktom nič lepšie nefunguje. Výsledkom pre občana je nula. Ale keď ma niekto obviní z tak monštróznej veci ako je prepadnutá miliarda eur, musím sa bániť," hovorí Veronika Remišová o konfliktoch Richarda Sulíka s Igorom Matovičom, ale aj o svojom konflikte s Luciou Ďuriš Nicholsonovou.

"Facebook pre politikov je najhoršia vec na svete, špeciálne tu na Slovensku. Facebook by niektorí politici vôbec nemali používať," odpovedá Remišová na otázku, či by premiér Matovič mal toľko komunikovať na sociálnych sieťach.

Ako to vyzerá v koalícii? Naozaj sa ide deliť fond obnovy podľa percent v koalícii? A kto môže za chaos a neprehľadnú situáciu v opatreniach?

Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s predsedníčkou strany Za ľudí Veronikou Remišovou.

– 

Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH. 

 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.