Podcast: Rozhovory ZKH

Heger: Riešime aj lízingy, odklad by mohol byť na tri mesiace

07.04.2020
"Budeme musieť posunúť pásma dlhovej brzdy tak, aby to odrážalo celý dopad koronavírusu. Pásma sa posunú o celý vplyv koronavírusu a to bude spravodlivé," hovorí minister financií Eduard Heger o uvoľnení dlhovej brzdy.Opatrenia pre automobilky a veľkých zamestnávateľov sú už vraj na spadnutie. "Predstavíme ich do niekoľkých dní, najprv sme museli riešiť akútne malých a stredných podnikateľov," hovorí minister.Tento týždeň by vláda mala doriešiť po odklade hypoték aj odklad lízingov."Tam by mal byť odklad tri, plus opcia tri mesiace. Predstavíme to v priebehu týchto dní," dodáva Heger.Ako chce sanovať výpadok samospráv po prekonaní pandémie? Kedy a ako pomôže štát automobilkám, ktoré hovoria, že do dvoch mesiacov začnú prepúšťať?Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom financií Eduardom Hegerom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK