Xénia Makarová: Zatýkanie je dobrý znak, že polícia má naozaj voľné ruky
15:07
Podcast: Rozhovory ZKH

Xénia Makarová: Zatýkanie je dobrý znak, že polícia má naozaj voľné ruky

06.11.2020
Asi nebol Andrej Kiska ďaleko od pravdy, keď sa ukazuje, že čelné špičky tohto štátu, ktoré mali garantovať spravodlivosť, sú obvinené zo spolupráce s organizovaným zločinom popri prijímaní úplatkov a zneužívania právomocí, nepodceňovala by som tento výrok," komentuje akciu Očistec polície novinárka z Nadácie Zastavme korupciu Xénia Makarová. "Ak by nezavraždili Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej, išla by tá očista rozhodne pomalšie. Nevideli by sme také razantné kroky ako teraz. Toto obdobie je určite očistcom pre Slovensko. Pomenovanie tejto akcie je naozaj trefné, je to určite akcia očistec, čo sa dnes udialo," dodáva Xénia Makarová. V akom štáte sme to doteraz žili? Bol Tibor Gašpar najlepší policajný prezident, ako tvrdí Smer? A o akej zločineckej skupine v špičkách polície to hovoríme? Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s Xéniou Makarovou z Nadácie Zastavme korupciu.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.