Dostál: Blahu blokujeme vo výbore, lebo je extrémista
27:53
Podcast: Rozhovory ZKH

Dostál: Blahu blokujeme vo výbore, lebo je extrémista

29.05.2020
"Robia sa chyby, ale ak niekto upozorní na chybu, neznamená to, že torpéduje koalíciu. Som lojálny koaličný poslanec, ale keď sa robia chyby, mám potrebu na to upozorniť," hovorí poslanec za SaS Ondrej Dostál."Sú niektoré veci, ktoré bez toho, aby sa na to verejne upozornilo, sa nezmenia," dodáva poslanec, ktorý je vo svojej liberálnej strane konzervatívec, no oproti konzervatívcom v OĽaNO je zasa liberál.Ako vníma kultúrno-etické otázky, ktoré konzervatívny parlament začal otvárať? Je nový zákon o voľbe generálneho prokurátora nastavený pre konkrétneho kandidáta?Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom za SaS Ondrejom Dostálom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.