Epidemiologička Bražinová: Ľudia by nemali nikam cestovať, druhá vlna je za dverami
23:05
Podcast: Rozhovory ZKH

Epidemiologička Bražinová: Ľudia by nemali nikam cestovať, druhá vlna je za dverami

25.06.2020
"Hlavný dôvod, že máme viac prípadov Covid-19, je, že máme otvorené hranice. Krajiny, ktoré to už mali pod kontrolou, sa otvorili, ľudia prichádzajú z krajín, kde je vyšší výskyt. Takže si sem zavliekame znova nové prípady," hovorí epidemiologička Alexandra Bražinová."Koronavírusu sme neunikli, len sme ho na chvíľu zastavili. Bude tu veľmi dlho a musíme sa s ním naučiť koexistovať," dodáva epidemiologička, ktorá upozorňuje, že ľudia sú málo opatrní a zvyšujú sa čísla nakazených na Slovensku.Začala sa už druhá vlna koronavírusu na Slovensku? A ako veľmi hrozí šírenie vírusu cez superšíriteľov? A čo hovorí na hoaxy o koronavíruse?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s epidemiologičkou Alexandrou Bražinovou. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.