Podcast: Rozhovory ZKH

Slosiarik: Pellegrini ťahá späť aj mladších voličov, ktorí od Smeru odišli

03.06.2020
"Bude to pravdepodobne čakať Petra Pellegriniho s novou stranou. Vyťahovanie kostlivcov zo skrine, ktoré nebudú príjemné a politickí oponenti ich budú vyťahovať," odpovedá sociológ a riaditeľ agentúry Focus Martin Slosiarik na otázku, či môžu ešte potenciálne preferencie Pellegriniho novej strany stiahnuť politickí súperi antikampaňou."Pellegrinimu sa darí nasávať naspäť vekovo produktívnu časť voličov, ktorú Smer postupne od 2012 strácal a ich elektorát výrazne zostarol," dodáva Slosiarik.Odkiaľ zobrala nová strana v prieskume až 21 percent voličov? A mal by také preferencie aj Smer bez Roberta Fica s Pellegrinim na čele? Kto sú potenciálni voliči novej Pellegrinho strany?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej so sociológom Martinom Slosiarikom z agentúry Focus.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK