Podcast: Rozhovory ZKH

Sociológ Vašečka: Matovič je na vládnutie absolútne nepripravený

10.06.2020
"Igora Matoviča považujem za najmenej kompetentného premiéra v histórii Slovenska po roku 1989. Niekto tak nekompetentný v tom kresle ešte nesedel," hovorí sociológ Michal Vašečka."Spočiatku ani nevedel vymenovať niektoré inštitúcie, na tlačových konferenciách mu členovia krízového štábu šepkali názvy úradov. Toto si môže dovoliť možno štátny tajomník na ministerstve životného prostredia. V premiérskom kresle niekto takýto nemôže sedieť. Nevie jazyky, nebol poriadne nikdy v zahraničí," dodáva o novom premiérovi Matovičovi.Ako sa darilo novej vláde a čo sme sa o nej počas pandémie dozvedeli? Prečo je Boris Kollár a jeho strana skutočným víťazom volieb?Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej so sociológom Michalom Vašečkom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK