Erik Tomáš: Zmena je na mieste, aký bude jej rozsah, musíme prebrať v Smere

25.05.2020
"Do poslednej chvíle sa ja osobne budem snažiť o to, aby došlo v smere k dohode, a aby zostal jednotný. Aj ja už mám jasný názor ako by to malo ďalej vyzerať, ale poviem ho vo vnútri. Vnímam ako legitímnu diskusiu v zmenách v strane, pretože len keď si k tomu poctivo sadneme, tak môžeme tú stranu nastaviť, aby bola akcieschopná, efektívna a silnejšia," hovorí poslanec za Smer Erik Tomáš o tom, či by odišiel zo Smeru spolu s Petrom Pellegrinim.Ako to vyzerá v Smere? Je Robert Fico opotrebovaný, ako hovorí Monika Beňová? Je už Erik Tomáš rozhodnutý ako sa zachová v prípade rozpadu strany?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom za Smer Erikom Tomášom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK