Podcast: Rozhovory ZKH

Mistrík: Nemôžeme testovať, koho nám napadne

24.03.2020
"Tých testov je málo, musíme si vybrať a prioritizovať, koho testovať a v akom poradí," hovorí vedec a chemik Róbert Mistrík.Popisuje, že komplikovaný je aj zber vzoriek a niektoré firmy už ponúkli aj autá, ktoré ich budú prevážať. "To sa nemôže prevážať len tak, tiež to má nejakú stabilitu, tie vzorky," dodáva.Aké lieky a vakcíny sa vyvíjajú na covid-19? Ako je na tom Slovensko s testovaním? A máme poriadny plán aspoň na najbližšie týždne?Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s vedcom a chemikom Róbertom Mistríkom.Upozornenie: Rozhovor bol nahrávaný pred vymenovaním novej vlády 20. marca 2020.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK