Podcast: Rozhovory ZKH

Remišová: Špehovať ľudí nejdeme, na metadáta si vypýtame aj súhlas ľudí

28.03.2020
"Nerozumiem kritike Smeru, že ideme špehovať ľudí. Celý tento projekt nachystal Richard Raši a na úrade sme ho našli už rozpracovaný," hovorí nová vicepremiérka pre investície a informatizáciu Veronika Remišová.Detaily technického zabezpečenia predstaví na budúci týždeň, už teraz však hovorí, že budú chcieť súhlas ľudí, a prístup k dátam bude mať len úzky okruh ľudí. "Iba na Úrade verejného zdravotníctva, nikto iný," dodáva.Ako bude zber metadát vyzerať a ako eurofondy pomôžu podnikateľom? Píše sa už programové vyhlásenie vlády?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s vicepremiérkou pre investície a informatizáciu Veronikou Remišovou z 26. marca.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK