Miroslav Kollár: Kotlebu ani Blahu za predsedov nezvolíme, musíme to vyriešiť inak

02.04.2020
"Ja osobne som ju ešte nevidel a nemám v úmysle ju podpisovať. Myslím, že stačí, ak sa poslanci vyjadrujú k programovému vyhláseniu vlády," hovorí o podpisovaní koaličnej dohody poslancami Miroslav Kollár, podpredseda poslaneckého klubu Za ľudí.Kedy a či poslanci budú podpisovať koaličnú dohodu, nevedel povedať ani premiér Igor Matovič.Viacerí z koalície avizujú, že Ľuboša Blahu a Mariána Kotlebu za predsedov výboru nezvolia. "Budeme to musieť vyriešiť inak, aby tieto výbory neboli paralyzované," dodáva Kollár.Ako sú na tom mestá a obce počas tejto krízy? Pripravuje sa už programové vyhlásenie vlády?

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK