Podcast: Rozhovory ZKH

Sociológ z AKO: Kampaň proti Kotlebovcom môže zmobilizovať voličov

26.01.2020
Prieskum agentúry AKO pre televíziu TA3 ukázal stále padajúci Smer."Myslel som, že nepadnú pod 18 a pozrite, teraz majú 17 percent," hovorí riaditeľ agentúry AKO Václav Hřích. 6 týždňov pred voľbami zatiaľ kampaň prekvapivo nemá tému: "Mohlo by pomôcť mobilizovanie PS/Spolu a Za ľudí proti Kotlebovcom, vyšlo to už v župných, prezidentských aj v eurovoľbách," hovorí Hřích.Kam ešte môže padnúť Smer? Ktoré prieskumy sú kredibilné a ako sa vlastne robia? A prečo vidia voliči skôr za premiéra Kisku ako Trubana?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s riaditeľom agentúry AKO Václavom Hříchom z 21. januára.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK