Gröhling: Zrejme posunieme monitor, prijímačky aj maturity

24.03.2020
"Nestihnú to tie deti prebrať, nestihnú to študenti, to učivo budeme musieť presunúť do ďalšieho školského roka," hovorí nový minister školstva Branislav Gröhling a dodáva, že školský rok by chcel ukončiť v normálnom termíne. Priznáva však, že sa bude posúvať testovanie deviatakov, prijímačky a možno aj štátnice a maturity."Uvidíme, ako sa bude situácia vyvíjať, hneď v pondelok bude sedieť na ministerstve krízový štáb," dodáva.Má nový minister školstva v tejto kríze informácie od odchádzajúcej ministerky Lubyovej? Aké budú opatrenia proti koronavírusu, keď nastúpi v sobotu do funkcie? Čo všetko sa musí zrušiť a presunúť a kedy to žiaci a študenti dobehnú?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s novým ministrom školstva Branislavom Gröhlingom.Upozornenie: Rozhovor bol nahrávaný pred vymenovaním novej vlády.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK