Šípoš z OĽANO: Ak by bol Sputnik prúser, ľudia by to písali na internete
23:57
Podcast: Rozhovory ZKH

Šípoš z OĽANO: Ak by bol Sputnik prúser, ľudia by to písali na internete

28.04.2021

"Vnímam, že rôzne vyhlásenia rôznych krajín a organizácií sú pri rôznych vakcínach. Na druhej strane je pravda, že Sputnik sa očkuje v 60tich krajinách na svete a zatiaľ neregistrujem vážne výhrady k tejto vakcíne. Dnes pri tom aký je dostupný internet, vieme si informácie od ľudí získavať online.

Už by hlásili, keby bol s touto vakcínou nejaký prúser. Hlásili by to ľudia cez internet, online viete tie informácie získavať kdekoľvek," reaguje na nepovolenie Sputniku v Brazílii podpredseda OĽANO Michal Šípoš.

"O delegácii rozhoduje ten, kto ide na zahraničnú cestu. Vieme, že minister Korčok mal vyhlásenia proti Sputniku dosť rázne, že ide o hybridnú vojnu. Nevysielal dobrý signál do Maďarska. Snažil by som sa robiť všetko preto, aby v tej delegácii diplomacia bola, ale Igor Matovič si vybral túto cestu.

Ja si pamätám ako Robert Fico nosil ako svoju asistentku na delegácie pani Troškovú. Dokonca som zachytil aj nejakú fotku, kde bola pani Trošková s pánom Korčokom. Vtedy sa mohol pán Korčok ohradiť alebo mohol povedať, že s tou pani Troškovou to tiež nie je v poriadku, keď bola v delegácii. Nemyslím si, že urobil premiér alebo minister niečo zlé," dodáva Šípoš k zahraničným cestám bez diplomacie svojho predsedu Matoviča.

Ako zvláda Igor Matovič odchod z postu premiéra? Ako funguje teraz koalícia? Zahlasujú za programové vyhlásenie vlády Eduarda Hegera všetci poslanci OĽANO? A potrebuje strana Obyčajných ľudí sebareflexiu? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s podpredsedom OĽANO Michalom Šípošom.

– 

Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.