Lehotský zo Za ľudí: Rozpad strany je na stole, mali by sme vymeniť Remišovú
18:39
Podcast: Rozhovory ZKH

Lehotský zo Za ľudí: Rozpad strany je na stole, mali by sme vymeniť Remišovú

20.05.2021

„Ja som na predsedníctve artikuloval viacero výhrad voči Veronike Remišovej a povedal som jej aj to, že stráca moju dôveru. Bolo tam viacero ľudí z predsedníctva, ktorí majú tento názor. Môj názor je taký, že by sme mali rozmýšľať nad zmenou lídra našej strany,“ hovorí člen predsedníctva a budúci podpredseda parlamentu Tomáš Lehotský zo strany Za ľudí. 

„Odchádzajú nám ľudia zo strany. Odišiel Tomáš Valášek, Miro Kollár, aj Andrea Letanovská. Neviem vylúčiť, že neodídu ďalší ľudia. Ak sa pýtate, či sa tá strana rozpadne, je to otázka, ktorá je na stole a je otvorená. Bohužiaľ. Čo by sme chceli je snem, ktorý by riešil najmä otázku vedenia strany. To je pre mňa alfa a omega a neuvažujem momentálne kto by mal Veroniku Remišovú nahradiť,“ dodáva Lehotský. 

Čo sa deje v strane Za ľudí? Mala by Veroniku Remišovú nahradiť Mária Kolíková? Aká je budúcnosť strany, ak by nevymenila lídra? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom a členom predsedníctva Za ľudí Tomášom Lehotským. 

– 

Ak máte pre nám spätnú väzbu, odkaz alebo nápad, napíšte nám na podcasty@sme.sk

– 

Všetky podcasty denníka SME nájdete na sme.sk/podcasty 

– 

Podporte vznik podcastu Rozhovory ZKH a kúpte si digitálne predplatné SME.sk na sme.sk/podcast 

– 

Odoberajte aj denný newsletter SME.sk s najdôležitejšími správami na sme.sk/suhrnsme 

– 

Ďakujeme, že počúvate podcast Rozhovory ZKH. 

 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.