Vít Klusák: 12-ročným dievčatám písal právnik, boháč, aj taxikár

18.03.2020
V kinách je dlhoočakávaný dokument V síti o predátoroch na internete, ktorí číhajú na maloleté deti v chatovacích miestnostiach. Režisér dokumentu Vít Klusák a herečka, ktorá hrala jedno z dievčat, Sabina Dlouhá hovoria, že konverzácia sa na sex otočí hneď v druhej správe: "Sú aj sofistikovanejší predátori, ale väčšina ide naozaj rovno na vec," hovorí Klusák. "Neviem si predstaviť, že to, čo sme zažili my, s celým tímom, zažíva dieťa samé v izbičke," dodáva herečka Sabina Dlouhá.Čo s predátormi na internete? Ako ochrániť deti pred mužmi, ktorí číhajú na chatovacích portáloch? Majú im kontrolovať mobily?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s režisérom Vítom Klusákom a herečkou Sabinou Dlouhou z 9. marca.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK