Podcast: Rozhovory ZKH

Heger: Chceme daň z luxusu, platiť by ju mohol aj Matovič

10.03.2020
Eduard Heger by mohol byť novým ministrom financií za stranu OĽaNO. "Všetko je možné, ešte nič nie je dohodnuté," hovorí Heger.Zaviedol by licencie pre živnostníkov, dve minimálne mzdy podľa vzdelania a daň z luxusu pre extrémne bohatých ľudí: "Aj Igor Matovič je extrémne bohatý, je možné, že by ju platil aj on," dodáva.Kedy bude mať Slovensko vyrovnaný rozpočet? A má vôbec vláda pod Igorom Matovičom ambíciu robiť veľké reformy?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s Eduardom Hegerom zo 6. marca.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK