Minister Heger: Nespokojný z podnikateľov je len Soták. Je to blízky človek Roberta Fica

30.07.2020
"Máme tu ďalšie asociácie. RÚZ, AZZZ, Asociáciu priemyslených zväzov. Títo nekričia, kričí len pán Soták. Otázka je prečo. Troška to treba čítať cez prizmu kto hovorí. V tomto prípade je to pán Soták. Je to človek, ktorý bol blízky Robertovi Ficovi, môžeme si klásť túto otázku," hovorí minister financií Eduard Heger o kritike Klubu 500 a majiteľa železiarní v Podbrezovej Vladimíra Sotáka, ktorý hrozí prepúšťaním, ak nedostane viac peňazí od štátu.   "My si musíme uvedomiť, že každé euro, ktoré míňame, aj z hľadiska eurofondov, akékoľvek výdavky urobíme zo štátneho rozpočtu, ideme na dlh. Slovensko nemá nič odložené. To budú splácať naše deti, vnukovia, aj my. Tak ako to prognózujeme my, nehrozí nám to, čo hovorí pán Soták. Urobil emočnú tlačovku, vykričal sa tam, ale my sa zaoberáme dátami," dodáva minister financií Eduard Heger.   Aké reformy budú v pláne na minutie siedmich miliárd z únie? Bude na Slovensku rovná 19 percentná daň? A prečo vláda zatiaľ neukázala žiadne reformy? Vypoćujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom financií za OĽANO Eduardom Hegerom.  

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK