Beňová: Pellegrini je v Smere 21 rokov, má zabojovať, nie si paralelne zakladať stranu
31:56
Podcast: Rozhovory ZKH

Beňová: Pellegrini je v Smere 21 rokov, má zabojovať, nie si paralelne zakladať stranu

22.05.2020
"Keď som ako Peter Pellegrini 21 rokov členom strany, bol som podpredsedom tejto strany, opakovane som bol vo funkciách za túto stranu nominovaný, mal by sa zachovať férovo k členom tejto strany a pokúsiť sa tento súboj otvorene zvádzať sám. Nemôžem čakať, že to za mňa bude robiť niekto iný," hovorí o súboji Pellegrini - Fico zakladateľka Smeru Monika Beňová."Tak, ako ste sa ma pýtali pred rokom, či by som odišla, keby Smer vytvoril koalíciu s kotlebovcami, ak by Smer zahlasoval za zákaz interrupcií, odišla by som," hovorí o snahe konzervatívcov Anny Záborskej a Richarda Vašečku zakázať interrupcie.Chcela by vidieť zakladateľka Smeru na čele radšej Petra Pellegriniho? Odišla by s Petrom Pellegrinim? A ako sa stavia k tomu, že časť Smeru by podporila zákaz interrupcií?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s europoslankyňou za Smer Monikou Beňovou.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.