Podcast: Rozhovory ZKH

Kolíková: Interrupcie? Je to základné právo ženy

22.05.2020
"Myslím si, že by bolo lepšie, aby generálny prokurátor bol prokurátor. Je to legitímna debata, či prokuratúru otvoriť, ale je nešťastné, že dopredu hovoríme o Danielovi Lipšicovi," hovorí ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.Voľba bude verejná, a dohoda v koalícii zatiaľ nie je. "Ok, ak máme od začiatku voľnú kartu, aby sme neboli prekvapení, že budeme na konci všetci nespokojní. Myslím, že by sme si mohli povedať pravidlo, že koalícia sa dohodne po tom, čo dôjde k vypočutiam," dodáva.Je nový predseda najvyššieho súdu dostatočne reformný? Ako sa pozerá na to, že parlament nezobral na vedomie správu ombudsmanky? A čo hovorí na sprísnenie interrupcií?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK