Podcast: Rozhovory ZKH

Sulík: Táto koalícia je lepšia ako vláda s Radičovou

12.07.2020
"Toto je lepšia koalícia, poviem vám prečo. Iveta Radičová nemala za sebou stranu, od prvého momentu jej podrážali kolená. Nemala skúsenosti riadenia, to ani Igor Matovič, ale nemala za sebou tých 10 rokov v parlamente. Od prvého dňa sa tam intrigovalo a nakoniec nebol Robert Fico súper. Táto koalícia, i keď robí miestami bez pochyby rozpačitý dojem a dúfam, že sa to zlepší, tie základy koalície sú teraz lepšie ako boli vtedy," hovorí Richard Sulík o vzťahoch v koalícii."Ja som išiel na to vylučovacou metódou, a dospel som na to, že Igor Matovič hovoril o svojich poslancoch," odpovedá Richard Sulík na otázku koho myslel premiér výrokom, že by v septembri prišli na schôdzu bez Sme rodina, troch poslancov by niekto kúpil, a koalícia by sa skončila.Ako funguje koalícia po prvej vážnej kauze Borisa Kollára? Chystá táto vláda rovnú daň 19 percent? A aká bude minimálna mzda?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s ministrom hospodárstva a predsedom SaS Richardom Sulíkom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK