Podcast: Rozhovory ZKH

Šipoš z OĽANO: Pročko sa s Blahom nepobil, poslanci by mali začať fúkať

12.06.2020
"Pellegrini je ústretovejší, aspoň sa dá s ním rozprávať. Z Fica mám pocit, že nás všetkých berie ako keby sme boli nejaká podradná rasa alebo nejaké smeti popri ňom. Robert Fico si o sebe myslí, že je niekto viac," hovorí šéf poslaneckého klubu OĽANO Michal Šipoš."Jožo Pročko mal procedurálny návrh, ktorý hovoril o otom, že poslanec Fico a Vážny sa dosť často premávajú po parlamente pod vplyvom alkoholu, tak chcel, aby boli k dispozícii záchranné zložky. Celý Smer je vo vytržení, mám pocit, že sú dosť nervózni a poslanec Blaha sa nadávkami snažil Joža Pročka vyprovokovať. Poslanec Blaha z toho spravil útok na verejného činiteľa. Ja si nemyslím, že by ho Jožo Pročko škrtil," dodáva Šipoš.Ako OĽANO pokračuje s výmenou okresných riaditeľov na celom Slovensku a prečo nerobí výberové konania? Mali by poslanci v parlamente začať fúkať, keď sa pravidelne objavujú správy, že pijú?Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej so šéfom poslaneckého klubu OĽANO Michalom Šipošom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK