Meško z Martinusu: Konkrétny dopad korupcie? Elektronizácia bola drahá a nič nefunguje

09.04.2020
"Žiaľ, toto je konkrétny dopad toho, že sa do informatizácie investovali veľké peniaze, väčšie ako bolo potrebné, a ešte tie systémy nefungujú. Toto je druhý level korupcie, že keby to aspoň bolo predražené ale fungovalo to, tak v tomto momente by sa na tom síce niekto nabalil, ale vieme fungovať," hovorí majiteľ najväčšieho online kníhkupectva Martinus Michal Meško.Ako sa vysporadúva jeho firma s pandémiou? A aké dopady to bude mať na biznis? Môže to niektorým pomôcť urýchliť, čo ich aj tak čakalo o pár rokov? A aké knižky ľudia najviac kupujú počas sociálnej izolácie?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s majiteľom Martinusu Michalom Meškom. 

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK