Šeliga: Na poste generálneho prokurátora si viem predstaviť aj expolitika

08.05.2020
"Je problém, že hovoríme o menách. Najprv by sme mali hovoriť o zmene systému a až potom hovoriť o kandidátoch. V koalícii zatiaľ nie je dohoda na mene, nebolo šťastné začať hovoriť o Danielovi Lipšicovi," myslí si podpredseda parlamentu zo strany Za ľudí Juraj Šeliga."Dano Lipšic a Kaliňák nie je to isté. Niektorí vaši kolegovia to porovnávajú, nie, nie je to to isté. Ale bavme sa najprv o systéme a nech sa prihlási kto spĺňa podmienky," dodáva Šeliga, ktorý si myslí, že môže kandidovať na generálneho prokurátora aj expolitik.Aká je situácia v strane Za ľudí? A ako sa bude voliť nový generálny prokurátor? Je dobrý nápad, aby bol generálnym prokurátorom expolitik Daniel Lipšic?Vypočujte si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s podpredsedom parlamentu Jurajom Šeligom.

Podcast Rozhovory ZKH je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK