PÔRODNÝ PLÁN a všetko o ňom s Doc. MUDr. Igorom Rusňákom, prednostom pôrodnice na Kramároch
11:06

PÔRODNÝ PLÁN a všetko o ňom s Doc. MUDr. Igorom Rusňákom, prednostom pôrodnice na Kramároch

28.08.2020
“Univerzálny pôrodný plán neexistuje. Pôrodný plán nie je papier - je to komunikácia medzi rodičkou a lekárom,” zdôrazňuje prednosta kliniky SZU, Doc. MUDr. Igor Rusňák, PhD. Prečo je nebezpečné spoliehať sa na informácie ohľadom pôrodu, ktoré nájdeme na internete? Zahŕňa váš pôrodný plán možné komplikácie? Ako by mal vzniknúť skutočne nápomocný pôrodný plán? Aj na tieto otázky nájdete odpovede v našom dnešnom podcaste.Účinkovali: Prednost pôrodnice na Kramároch: Doc. MUDr. Igor Rusňák, PhD. Rozhovor spolu s videom nájdete aj na: https://youtu.be/BdXA_-OM5ksTextová forma je dostupná na:  https://www.modrykonik.sk/rodim/porodni-plan/ a  https://www.modrykonik.cz/rodim/porodny-plan/NÁJSŤ NÁS MÔŽETE AJ NA IG, FB a WEBE- @modrykonik- https://www.facebook.com/Modrykonik.sk- https://www.modrykonik.sk/#modrykonik #vsetkooporode #porod

Podcast ROZHOVORY S ODBORNÍKMI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.