OVULACE a vše o ní s MUDr. Štěpánem Machačem
11:47

OVULACE a vše o ní s MUDr. Štěpánem Machačem

12.05.2020
Vítejte při novém podcastu!Dnes tu máme rozhovor s odborníkem na téma Ovulace.MUDr. Štěpán Machač Ph.D., vedoucí lékař z IVF Clinic Olomouc nám o ní řekl více. Probírali jsme témata: co je ovulace, jak poznat ovulaci, výpočet ovulace, ovulační kalendář, příznaky ovulace a kdy probíhá. Jak bolestivá je ovulace a nebo co je ovulační hlen a ovulační krvácení.Rozhovor spolu s videem najdete i na https://youtu.be/A1GCGv3L3o0 Textová forma je dostupná na: https://www.modrykonik.cz/snazime-se/ovulace/a https://www.modrykonik.sk/snazime-sa/ovulacia/NAJÍT NÁS MŮŽETE I NA IG, FB a WEBU- @modrykonik- https://www.facebook.com/Modrykonik.cz- https://www.modrykonik.cz/

Podcast ROZHOVORY S ODBORNÍKMI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.