OČR s dieťaťom, pandemická OČR, VÝPOČET, VÝŠKA - praktický prehľad s JUDr. Máriou Dvončovou
08:52

OČR s dieťaťom, pandemická OČR, VÝPOČET, VÝŠKA - praktický prehľad s JUDr. Máriou Dvončovou

17.02.2021
V roku 2021 sa podmienky na poberanie ošetrovného a OČR aj vďaka pandémií zmenili. V dnešnom podcaste vám preto prinášame prehľad všetkých dôležitých informácií a zmien, ktoré sa tejto témy týkajú. Našim hosťom bola opäť skúsená právnička JUDr. Mária Dvončová.Čo v podcaste zaznelo:00:00 Úvod00:20 Predstavenie hosťa a témy.00:38 Čo znamená OČR?01:08 Aký je rozdiel medzi OČR-kou a ošetrovným?01:42  Kto môže žiadať o ošetrovné?02:27 Na koho môžem žiadať o ošetrovné?03:26 Čo je to ošetrovné?03:46 V akej výške sa vypláca ošetrovné?04:41 Je možné poberať zároveň mzdu aj ošetrovné?05:28 Ako požiadať o ošetrovné?06:30 Ako najdlhšie je možné poberať ošetrovné?07:08 Môžu sa rodičia na OČR vystriedať?08:19 Odporúčania a rady na záver.Chceš aj Ty s nami natočiť podobné video? Vyplň formulár https://i.modrykonik.cz/2zTrovc a my sa Ti ozveme.Účinkovali:Hosť - JUDr. Mária Dvončová: https://www.instagram.com/pravne_pre_rodica/Námet a scenár - Jennys: https://www.instagram.com/jennyska_ig/Rozhovor spolu s videom nájdete aj na: https://youtu.be/e7QltNUAnJENÁJSŤ NÁS MÔŽETE AJ NA IG, FB a WEBE- @modrykonik- https://www.facebook.com/Modrykonik.sk- https://www.modrykonik.sk/#modrykonik #ocrsdietatom #osetrovne #prispevok

Podcast ROZHOVORY S ODBORNÍKMI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.