Vše, co chcete vědět o KOJENÍ s laktační poradkyní, maminkou Mgr. Radkou Jakubovou
20:02

Vše, co chcete vědět o KOJENÍ s laktační poradkyní, maminkou Mgr. Radkou Jakubovou

23.01.2020
Vše co jste chtěli vědět o kojení - to je nový podcast s laktační poradkyní a maminkou Radkou Jakubovou. Radka vám odpoví skoro na všechny otázky, které vás kdy mohly zajímat. Existuje slabé mléko? Co dělat, když se maminka bojí kojit? Může kojit každá žena? A jak vlastně správně kojit? To a ještě více se dozvíte ve videu.Rozhovor spolu s videem najdete i na https://youtu.be/zi31VoeQkwITextová forma je dostupná na: https://www.modrykonik.cz/kojeni/kojeni-deti/ a https://www.modrykonik.sk/dojcenie/dojcenie-deti/NAJÍT NÁS MŮŽETE I NA IG, FB a WEBU- @modrykonik- https://www.facebook.com/Modrykonik.cz- https://www.modrykonik.cz/

Podcast ROZHOVORY S ODBORNÍKMI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.