Ako zvládnuť LOCKDOWN, STRATU PRÁCE, DUSNO v RODINE a iné problémy poradí psychoterapeut Mgr. Andrej NAŠČÁK
10:26

Ako zvládnuť LOCKDOWN, STRATU PRÁCE, DUSNO v RODINE a iné problémy poradí psychoterapeut Mgr. Andrej NAŠČÁK

25.02.2021
„Ľudia si zuby umývajú každý deň a vnímajú to ako samozrejmosť. O duševné zdravie sa však už stará málokto, pričom dokážeme správnou psychohygienou a komunikáciou predísť skutočne závažným ochoreniam a problémom….” upozorňuje v novom podcaste psychológ Mgr. Andrej Naščák. V dnešnom rozhovore sa dozviete, ako zvládnuť ťažké životné situácie, ako správne komunikovať s partnerom a deťmi tak, aby to malo skutočný zmysel a efekt, no a v neposlednom rade aj o tom, ako čeliť aktuálnej situácií a stresu, ktorý lockdown prináša…Túto epizódu Vám prináša “Union zdravotná poisťovňa. Meníme životy k lepšiemu.”Union zdravotná poisťovňa Vám taktiež prináša množstvo ďalších benefitov. Získajte ich aj vy! Viac informácii nájdete na: https://www.modrykonik.sk/zdravie/union-zdravotna-poistovna/Čo v rozhovore zaznelo:00:00 Úvod.00:30 Predstavenie hosťa a témy.00:00 Prečo je dôležité emočné prežívanie?02:06 Ako sa naučiť prežívať emócie?03:02 Ako tlmočiť svoje pocity okoliu?03:39 Ako má vyzerať každodenná starostlivosť o duševné zdravie?04:57 Ako si vytvoriť doma režim a kruh pohody?06:47 Ako sa vyrovnať so stratou sociálnych kontaktov?08:02 Ako sa vysporiadať so stratou v živote?09:50 Odporúčania a rady na záver.Ak máte na pána Andreja Naščáka doplňujúce otázky, opýtajte sa ho v našej poradni: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/psychologicka-a-vztahova-poradna/Účinkovali:Hosť - Psychológ/psychoterapeut Mgr. Andrej Naščák: https://www.onlineterapeut.sk/Moderátorka - Jennyska: https://www.instagram.com/jennyska_ig/Rozhovor spolu s videom nájdete aj na: https://youtu.be/aVDIRWIDIgI NÁJSŤ NÁS MÔŽETE AJ NA IG, FB a WEBE- @modrykonik- https://www.facebook.com/Modrykonik.sk- https://www.modrykonik.sk/#modrykonik #financie #sporenie #financnyporadca

Podcast ROZHOVORY S ODBORNÍKMI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.