Všetko, čo by ste mali vedieť o PLASTICKEJ OPERÁCII PŔS s plastickým chirurgom MUDr. Mariánom Koperniechom
38:35

Všetko, čo by ste mali vedieť o PLASTICKEJ OPERÁCII PŔS s plastickým chirurgom MUDr. Mariánom Koperniechom

06.10.2020
Či už nad operáciou uvažujete z estetického, zdravotného alebo iného dôvodu, v dnešnom podcastu sa dozviete všetko, čo by ste určite mali pred a po operácii poprsia vedieť. Naše pozvanie k rozhovoru prijal skúsený plastický chirurg MUDr. Marián Koperniech a odpovedal na tie najčastejšie otázky, ktoré sa s augmentáciou pŕs spájajú, no taktiež nám porozprával o všetkom, na čo by sme mali pred operáciou myslieť. Napríklad, ako by mala prebiehať konzultácia s lekárom, aké sú možné riziká, aké máme možnosti, ale hovorili sme aj o tom, čo robiť, ak operácia nedopadne podľa našich predstáv…Otázky, ktoré v rozhovore zazneli:0:00 Úvod0:55 Prečo ženy túžia po "novom" poprsí?1:55 Nechávajú si ženy prsia skôr zväčšovať, alebo zmenšovať?2:27 Modulácia prsníkov - úprava bez použitia implantátov3:37 Aké možnosti máme pri zväčšovaní poprsia?4:43 Výplň vlastným tukom - aké má vyhody a nevýhody?6:25 Aká časť výplne vlastným tukom sa po čase vstrebe?7:02 Aké implantáty sú dnes v móde? Okrúhle, alebo anatomické?8:51 Ako na prsia vlpýva dojčenie? Je možné dojčiť aj s implantátmi?10:24 Môže sa tvar pŕs po operácii líšiť od našich predstáv, prípadne vizualizácie?13:08 Kde hľadať informácie o operáciách a skúsenostiach s nimi?14:15 Ako prebieha úvodná konzultácia s plastickým chirurgom, čo si na ňu priniesť a ako sa na ňu pripraviť?16:04 Je dobré vziať na prvú konzultáciu aj partnera? Nechávajú si ženy upraviť prsia aj kvôli partnerom? Čo robiť, ak vás do operácie partner tlačí?20:23 S akými bolesťami je treba pri operácii pŕs počítať?22:20 Aká drahá je operácia pŕs? Koľko peňazí si pripraviť?23:50 Je možné operáciu pŕs reklamovať? Čo, keď výsledok nedopadne podľa očakávaní?27:19 Aké záruky poskytujú samotní výrobcovia implatntátov? Čo, ak implantát praskne?29:07 Prasknutie (ruptúra) implantátu? Deje sa často? Ako vzniká a je treba sa jej báť?30:17 Môže implantát pri ruptúre vytiecť?30:49 Sú ženy, ktorým operáciu pŕs nemožno odporučiť? Aké sú kontraindikácie operácie pŕs?32:43 Majú implantáty nejaké "nežiaduce účinky?"34:42 Dokáže plastický chirurg spoľahlivo rozpoznať, ktoré prsia sú "vylepšené" a ktoré "prírodné?"36:05 Doplnky výživy na zväčenie poprsia. Čo si o nich myslieť? Majú nejaký efekt?Účinkovali:Hosť - plastický chirurg MUDr. Marián Koperniech: https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna-plastickej-chirurgie/ a IG: https://www.instagram.com/koperniech.sk/Moderátorka - Jennyska: https://www.instagram.com/jennyska_ig/Rozhovor spolu s videom nájdete aj na: https://youtu.be/3_M4cJRSyIoNÁJSŤ NÁS MÔŽETE AJ NA IG, FB a WEBE- @modrykonik- https://www.facebook.com/Modrykonik.sk- https://www.modrykonik.sk/#modrykonik #operaceprsou #silikony

Podcast ROZHOVORY S ODBORNÍKMI je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.