07 | Michal Molčan, majiteľ magazínu Standart
01:35:13

07 | Michal Molčan, majiteľ magazínu Standart

31.07.2020

Michal Molčan, majiteľ medzinárodného kávového magazínu Standart, ktorý už vyhral niekoľko prestížnych ocenení, coffeegeek, učiteľ karate, idol mnohých baristiek a v neposlednom rade jedna z tvárí rebríčku Forbes 30pod30.

S Michalom som sa porozprával o redizajne magazínu a jeho budúcnosti. Kadiaľ bude nový Standart smerovať a kde všade vo svete ho už dnes nájdeme?

Veľmi rýchlo sme sa dostali aj ku témam hospitality, práca baristu z pohľadu zákazníka a prijímanie feedbacku. A možno témam, ktoré sa občas nevyslovia nahlas, ale v „roast different“ sa im nebránime.

Po vypočutí podcastu nezabudnite navštíviť môj nový instagramový účet www.instagram.com/roast_different/ a každý odber ma poteší! Teda nie už len mňa, ale celý nový team ľudí s ktorými pracujem na super projektoch.

Siedma časť podcastu „roast different“ sa môže začať!

Podcast Roast Different je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.