02 | Marián Plajdičko, spolumajiteľ kaviarne Happy Baristas
46:29

02 | Marián Plajdičko, spolumajiteľ kaviarne Happy Baristas

03.02.2020

Marián Plajdičko, slovenský barista, spolumajiteľ obľúbenej kaviarne Happy Baristas v Berlíne, dvojnásobný majster Slovenska v kategórii barista, rozhodca na medzinárodných kávových súťažiach, a dá sa povedať, že jeden zo zakladateľov novej vlny slovenskej kávovej asociácie.

V druhej časti "roast different" sa budeme rozprávať, v ktorom českom meste objavil čaro výberovej kávy. Povieme si o jeho súťažení a triaške v rukách, ktorá ho sprevádzala pri kreslení mliečnych nápojov, ale aj ako sa zmenil jeho pohľad keď sa postavil na stage ako rozhodca.

Po váhaní prehodíme zopár slov o uzavretej berlínskej kávovej komunite a nakoniec Marián prezradí čo by zo svojej minulosti možno zmenil a aká veľká zmena ho čaká tento rok.

Druhá časť „roast different“ sa môže začať!

Po podcaste si nezabudnite pozrieť kaviareň šťastných baristov v Berlíne. @happybaristas

Podcast Roast Different je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.