03 | Jaroslav Slámečka, spolumajiteľ pražiarne Candycane coffee
52:25

03 | Jaroslav Slámečka, spolumajiteľ pražiarne Candycane coffee

16.02.2020

Jaroslav Slámečka, spolumajiteľ pražiarne Candy Cane, barista, rozhodca na kávových súťažiach, bloger, energická osobnosť a asi nemusím spomínať, že človek, ktorý už dlhú dobu venuje svoj život výhradne káve. 

V tretej časti podcastu "roast different" som sa s Jardom rozprával o jeho živote od strednej školy a čo ho vlastne priviedlo ku káve. Rozrozprával mi príbeh jeho pražiarne a prečo je jej spolumajiteľom z donútenia. Kedže sa stále venuje aj školeniu baristov, tak mi vysvetlil ako má vyzerať moderné espresso a čo všetko potrebujem k jeho príprave.

Aký ma Jardo názor na kávovú komunitu na Slovensku a čo mu vadí na komunite v Česku? Nahrávať tento podcast bola naozaj sranda, ale to všetko budete počuť aj sami o malú chvíľu.

Po podcaste kliknite určte na môj nový web: www.roastdifferent.com a určite aj na instagramový profil Jardovej pražiarne @candycanecoffee 

Podcast Roast Different je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.