08 | Jiří Giesl, majiteľ legendárnej šumperskej pražiarne Pikola
52:15

08 | Jiří Giesl, majiteľ legendárnej šumperskej pražiarne Pikola

30.10.2020

Jiří Giesl, majiteľ najväčšieho kávového biznisu v Šumperku. 

Pikola je pražiareň, kaviareň, obľúbená raňajkáreň, ale hlavne hub na všetky Jirkove nápady. V dnešnom podcaste si rozoberieme tento krásny koncept do každého detailu. Porozprávame sa aj o pražení a rebrandingu pražiarne. 

V našom rozhovore zájdeme aj do tajov budúcnosti Pikoly. Jirko sa neudržal a prezradil, na akých nových projektoch pracuje a kedy sa na ne môžeme tešiť. 

Po vypočutí podcastu nezabudnite navštíviť môj instagramový účet www.instagram.com/roast_different/ a každý odber a feedback ma poteší! Ôsma časť podcastu „roast different“ sa môže začať!

Podcast Roast Different je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.