05 | Jackie Tran, majiteľ kaviarne Cafefin a Mazelab.coffee
52:44

05 | Jackie Tran, majiteľ kaviarne Cafefin a Mazelab.coffee

16.03.2020

Jackie Tran, dizajnér, otravný detailista, fotograf a chovateľ amazonských rýb. Tento ambiciózny človek stojí za kaviarňou Cafefin a novým kávovým laboratóriom Mazelab.coffee v Prahe. V dnešnom dieli sa budeme rozprávať o tom, ako tieto dva projekty vznikali a aké prepojenie má káva s dizajnom ako takým. Povieme si tiež aké pravidlá a úlohy majú jeho zamestnanci, a či je zložité prepojiť podnikanie v gastre s chovom akváriových rýb a rodinným životom. 

Na záver mi Jackie povie, či sa jeden z jeho podnikov podobá na moju obľúbenú kaviareň v Hamburgu alebo prečo musel privítať zásahovú jednotku priamo v jeho dome.

Nezabudnite ma sledovať aj na mojom instagrame @marioadamcik kde dávam najaktuálnejšie informácie o podcaste a archív všetkých častí nájdete na www.roastdifferent.com.

Pokiaľ chcete sledovať nový projekt môjho hosťa, tak @mazelab.coffee.

PS: Odporúčam Vám tento diel dopočúvať dokonca, pretože mám pre vás jednu informáciu, ktorá sa vám bude určite páčiť.

Podcast Roast Different je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.