TÁTOVA KÁVA | Etiópia Bombe
06:56

TÁTOVA KÁVA | Etiópia Bombe

29.11.2020

Vitajte pri novej časti podcastu roast different zo série TÁTOVA KÁVA.

Dnes Vám chcem priblížiť ďalšiu kávu v našej ponuke zo spracovateľskej stanice Bombe z etiópskeho regiónu Sidama. V dnešnej časti si rozoberieme podrobnejšie premyté spracovanie so suchou fermentáciou a kto za ním na stanici Bombe stojí. Vyskúšame si aj recept na drip s názovom 30 gramov, 30 klikov a 3 minúty, ktorý sa mi pri tento káve veľmi osvedčil.

Séria TÁTOVA KÁVA vzniká v spolupráci s pražiarňou Father’s Coffee Roastery.
Ďakujem Vám za vypočutie tejto časti a pokiaľ by ste mali záujem zostať so mnou v kontakte, tak ma môžete sledovať na instagrame pod menom @marioadamcik alebo @roast_different.

Podcast Roast Different je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.