Diagnostika a liečba reumatoidnej artritídy

07.12.2020
Dnešný podcas je venovaná téme "Diagnostika a liečba reumatoidnej artritídy" a je určený Vám, pacientom s autoimunitným zápalovým ochorením reumatoidná artritída. Rovnako však veríme, že podcast bude prínosom pre Vašich príbuzných, známych, a všetkých, ktorí by sa chceli bližšie s týmto ochorením zoznámiť. Podcast pre Vás pripravila MUDr. MUDr. Gabriela Beláková, reumatologička.

Kompletný prepis podcastu nájdete v tomto linku pod záložkou transkript podcastu: https://bit.ly/2LfxE6g

Podcast Reumatológia je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK