Antropológ: Ustavičné strašenie, krik a vyhrážky dlhodobo fungovať nemôžu
40:36
Podcast: Ráno Nahlas

Antropológ: Ustavičné strašenie, krik a vyhrážky dlhodobo fungovať nemôžu

16.12.2020
Ľudia odmietajú pripustiť, že niečo nad čím nemajú skoro žiadnu kontrolu, môže mať na ich životy až také drastické následky, hovorí na adresu popieračov COVIDu sociálny antropológ Martin Kanovský. Kľúčovým protiepidemickým opatrením je podľa neho dôvera, tá sa ale nezíska ustavičným strašením či krikom ani vyhrážkami.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.