Podcast:Ráno Nahlas

Valášek: Toto môže byť naša šanca storočia, nepôjde to ale bez premiérail premiér.

03.06.2020
Reforma vzdelávania, ale aj systémová zmena zložitého daňovo či dlhodobo neudržateľného dôchodkového systému, to všetko by nám mohol Brusel preplatiť z ozdravného balíčka, ktorý EÚ vyčlenila na obnovu hospodárstva zasiahnutého pandémiou. Tvrdí to predseda parlamentného eurovýboru Tomáš Valášek. "Je to šanca storočia alebo to môže byť aj zlyhanie storočia," tvrdí Valášek pretože podľa neho máme šancu za európske peniaze konečne odpútať naše hospodárstvo od závislosti na automobilovom priemysle.   

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK