Podcast:Ráno Nahlas

Vašečka: Premiér má mentálny obzor malomeštiaka, OLANO je na vládnutie nepripravené

18.05.2020
Vláda nebude schopná čeliť problémom, ktoré Slovensko po pandémii čakajú, OLaNO je nepripravené na vládnutie a premiér ma mentálny obzor malomeštiaka, hovorí pre Ráno Nahlas sociológ Michal Vašečka. Naopak, konzervatívnej revolúcii sa nevyhneme a jej prvou obeťou budú reprodukčné práva žien. Nástup konzervativizmu bude zrejme sprevádzaný aj nárastom autoritárskych tendencii. hrozí nám podobný osud ako Maďarsku či Poľsku.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK