Podcast:Ráno Nahlas

Sudcom našli ďalšie problémy v odmenách a majetkových priznaniach. Jaskyňa Zlá diera

02.07.2020
Čerstvý šéf Súdnej rady Ján Mazák už našiel nové podozrenia voči sudcom. Niektorí z väzby nepodali majetkové priznania, ďalších budú preverovať. Vypočujte si náš podcast Aktuality Nahlas. Mnohí sudcovia nad 65 rokov zrejme rýchlo prídu o talár. Kým doterajšie vedenie Súdnej rady ich ochránilo, to súčasné posunie všetkých na odvolanie prezidentke. Budete počuť aj to, ako by mali vyzerať sudcovské disciplinárky a očista justície. Druhou dnešnou témou je opäť cestovanie po východnom Slovensku. Tentoraz súkromná jaskyňa – Zlá diera. Nemá osvetlenie a musíte v nej mierne liezť.  Moderuje Peter Hanák.

Podcast Ráno Nahlas je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK